Category: TEENS

1 2 3 46 10 / 451 POSTS
1 milion dollar për Porto Rikon, ndihma e Jennifer Lopez për ishullin

1 milion dollar për Porto Rikon, ndihma e Jennifer Lopez për ishullin

Një milion dollar për Porto Rikon. Kjo ishte ndihma që këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jennifer Lopez ka dhënë për këtë ishull i cili u shkatërrua n ...
Këngëtari italian Albano Cerrisi: Pas divorcit me gruan kam menduar vetvërasjen

Këngëtari italian Albano Cerrisi: Pas divorcit me gruan kam menduar vetvërasjen

I ftuar në një program televiziv në “Canale 5″ këngëtari i suksesshëm i muzikës italiane, shumë i njohur edhe në Shqipëri, Albano Carrisi, i ka lënë t ...
Ermal Mamaqi flet për gjininë e bebit: E duam gocë, po edhe po te jetë  çun do e marrim

Ermal Mamaqi flet për gjininë e bebit: E duam gocë, po edhe po te jetë çun do e marrim

Në një prononcim për emisionin “Jo vetëm modë”, aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi zbuloi më shumë detaje rreth shtatzënisë së Amit. Ermali nuk e fshe ...
Lorik Cana feston ditëlindjen e djalit, detajet e veçanta të festës

Lorik Cana feston ditëlindjen e djalit, detajet e veçanta të festës

Boikeni mbush dy vjeç. Lorik Cana na ka treguar përmes postimeve detaje nga festa. Një tortë e madhe mbi një valixhe dominon dhomën duke treguar që dj ...
Albi Nako flet për divorcin me Klaudia Pepën: Pas Amic-it më kërkoi të bënim fëmijë, por…

Albi Nako flet për divorcin me Klaudia Pepën: Pas Amic-it më kërkoi të bënim fëmijë, por…

Pas ndarjes së Albi Nakos dhe Klaudia Pepës, shumë ndjekës të tyre kanë komentuar, një pjesë duke bërë me faj Klaudian  e një tjetër Albin. So ...
Rikthehet në televizion Ervin Bejleri, ja çfarë do të përmbaj emisioni i tij

Rikthehet në televizion Ervin Bejleri, ja çfarë do të përmbaj emisioni i tij

Aktori i njohur Ervin Bejleri ose, siç e njihni të gjithë me emrin e personazhit, Vini, shoku i Ninit të Bules, do të rikthehet këtë sezon në ekran. ...
“Qeveria përzuri studentët dhe i jep godinën bashkisë së kanabisit”, dibrani i drejtohet Bashës: Këtu po merr fund çdo gjë!

“Qeveria përzuri studentët dhe i jep godinën bashkisë së kanabisit”, dibrani i drejtohet Bashës: Këtu po merr fund çdo gjë!

Një qytetar i tmerruar nga ajo që po ndodh në Dibër, i është drejtuar kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kërkon një zgjidhje. Pasi ...
Inva Mula flet për lidhjen e të birit: Janë dy të rinj që duan të qëndrojnë bashkë

Inva Mula flet për lidhjen e të birit: Janë dy të rinj që duan të qëndrojnë bashkë

Sopranoja e njohur Inva Mula, e cila do të vërë në skenë shfaqjen “Peshkatarët e Perlave” në datat 22, 23, dhe 24 shtator në Pallatin e Kongreseve, fl ...
Sa para hodhi Jozefina Topalli në dasmën e Rudina Dembacajt? Përgjigjet aktorja

Sa para hodhi Jozefina Topalli në dasmën e Rudina Dembacajt? Përgjigjet aktorja

Aktorja Rudina Dembacaj ka qenë sot e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Klan , ku ndër të tjera foli për surprizën e ish-kryeparlamentares, ...
Aktori i “Diamante dhe Dashuri” përfshihet në një aksident

Aktori i “Diamante dhe Dashuri” përfshihet në një aksident

 Aktori turk Erkan Can, i njohur për ne si “Tayyar Dyndar” i serialit “Diamante dhe Dashuri”, është përfshirë në një aksident pasditen e djeshme. ...
1 2 3 46 10 / 451 POSTS
error: Content is protected !!