POLITIKOFF Archives - Politiko.al

Category: POLITIKOFF

1 2 3 256 10 / 2553 POSTS
Stallone publikon videon me të bijat: Është aq mirë të kthehesh nga vdekja

Stallone publikon videon me të bijat: Është aq mirë të kthehesh nga vdekja

Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të dashur të publikut. Lajmi i rremë ditën e djeshme për vdekjen e tij, qarkulloi në media. Sot Stallo ...
27-vjetori i rrëzimit të diktatorit, nusja Hoxha përkujton gjyshin

27-vjetori i rrëzimit të diktatorit, nusja Hoxha përkujton gjyshin

Sot është 27 vjetori i rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës. Në këtë ditë Rezarta Shkurta, nusja e Ermal Hoxhës, nipit të diktatorit ka publikuar një fo ...
Video/ ‘Arrestohet’ këngëtari Besnik Qaka

Video/ ‘Arrestohet’ këngëtari Besnik Qaka

Muaj më parë martesa e këngëtarit Besnik Qaka bëri bujë në media. Por pak ditë më parë është bërë me dije se këngëtari do të bëhet baba. Mirëpo në një ...
E zuri lemza gjatë edicionit të lajmeve, Drini Zeqo flet për ‘makthin’ e tij

E zuri lemza gjatë edicionit të lajmeve, Drini Zeqo flet për ‘makthin’ e tij

Mbrëmjen e djeshme gjatë edicionit qendror të lajmeve në Tv Klan, Drini Zeqon e zuri lemza, thuajse gjatë gjithë edicionit. Moderatori me anë të një s ...
Rregulla të qarta se çfarë duhet të bëni në një konferencë

Rregulla të qarta se çfarë duhet të bëni në një konferencë

 “Unë nuk kam kohë të ndjek konferenca.” “Kam shkuar herën e fundit në një konferencë dhe e vetmja gjë që mora ishte një dhimbje koke dhe një pir ...
Video/ “Por nisi lemza e bekuar”, Drini Zeqo në siklet në studion e lajmeve

Video/ “Por nisi lemza e bekuar”, Drini Zeqo në siklet në studion e lajmeve

Nuk është çudi që në transmetime të drejtpërdrejta të ndodhin incidente dhe pikërisht kjo ka ndodhur me spikerin e lajmeve në TV Klan, Drini Zeqon. ...
Ermal Meta shuan dyshimet e mediave: Nuk jam homoseksual, nëse ndryshon diçka do e merrni vesh

Ermal Meta shuan dyshimet e mediave: Nuk jam homoseksual, nëse ndryshon diçka do e merrni vesh

Një ‘deklaratë dashurie’ nga ana e Ermal Metës për Fabrizion ku ka thënë që ata duheshin shumë është bërë shkak që mediat në Itali të shkruanin për dr ...
Besmir Metani i kthehet Ermal Mamaqit: O zoti këngëtar se di si të marrin kompjuterat përsipër

Besmir Metani i kthehet Ermal Mamaqit: O zoti këngëtar se di si të marrin kompjuterat përsipër

Të shtunen në “Xing me Ermalin” ishte e ftuar Elvana Gjata. Ermali ndër të tjera përmendi dhe faktin se Elvana Gjata është skualifikuar në “Ethet e së ...
Të gjithë kundër Kate Middleton, por ajo i mbështeti gratë me “kode” në çmimet BAFTA

Të gjithë kundër Kate Middleton, por ajo i mbështeti gratë me “kode” në çmimet BAFTA

Edhe në çmimet BAFTA të ftuarit ishin të veshur me të zeza për të mbështetur lëvizjen #TimesUp dhe #MeToo, çka nënkupton mbështetjen e grave që erdhi ...
Shkruani peticione sa të doni sepse themeluesi i Snapchat as nuk do t`ia dijë fare

Shkruani peticione sa të doni sepse themeluesi i Snapchat as nuk do t`ia dijë fare

Përditësimet e reja të Snapchat kanë bërë që e gjithë bota t`i versulet themeluesit të Snapchat pasi tanimë të gjitha postimet e miqve dalin tek rubri ...
1 2 3 256 10 / 2553 POSTS
error: Content is protected !!