Category: KRYESORE

1 2 3 769 10 / 7681 POSTS
Kompania do fitojë 90 milionë euro dhe investimi është vetëm 9.9 milionë euro, Manastirliu mbron koncesionin e laboratorëve

Kompania do fitojë 90 milionë euro dhe investimi është vetëm 9.9 milionë euro, Manastirliu mbron koncesionin e laboratorëve

Kompania që ka fituar për 10 vjet koncesionin e laboratorëve me vlerë 100 milionë euro, do të investojë në total vetëm 9.9 milionë euro. Diferenca rre ...
Gjimnazistët në protestë, nxënësi: Kryebashkiaku vodhi tenderat, jemi pa ngrohje

Gjimnazistët në protestë, nxënësi: Kryebashkiaku vodhi tenderat, jemi pa ngrohje

Gjimnazistët e Fushë Arrësit ditën e sotme kanë protestuar pasi në shkollat e tyre nuk ka ngrohje. Kështu denoncon një  gjimnazist duke i’u drejt ...
Hetimi i ri i Prokurorisë, si mund të arrihet në zbulimin e fshehjes së pasurisë së Tahirit

Hetimi i ri i Prokurorisë, si mund të arrihet në zbulimin e fshehjes së pasurisë së Tahirit

Partia Demokratike është bindur se ka një tjetër mënyrë se si mund të arrihet në zbulimin e fshehjes së pasurisë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir ...
PD publikon dokumentat: KURUM nuk mund t’i merrte 863 mijë eurot, janë të Saimir Tahirit

PD publikon dokumentat: KURUM nuk mund t’i merrte 863 mijë eurot, janë të Saimir Tahirit

Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka publikuar dokumentat e Gjykatës dhe QKB-së që i ndalon administratorit të KURUM të bëjë transaksione cash apo në ...
Të dhënat e sistemit TIMS, Saimir Tahiri jo në Gjermani për babain, Bashkimi ndodhej në Shqipëri

Të dhënat e sistemit TIMS, Saimir Tahiri jo në Gjermani për babain, Bashkimi ndodhej në Shqipëri

Fundjavën e kaluar, Saimir Tahiri nuk ndodhej në Shqipëri, por në një vizitë në Gjermani. Arsyet e largimit drejt Gjermanisë nuk u konfirmuan asnjëher ...
Shifrat e fundit të FMN-së: Shqipëria e 105-a në botë për të ardhurat për frymë, ndër më të varfrat e Europës

Shifrat e fundit të FMN-së: Shqipëria e 105-a në botë për të ardhurat për frymë, ndër më të varfrat e Europës

Shqipëria renditet e 105-a në botë nga 189 shtete, përsa i përket të ardhurave për frymë në vitin 2017, sipas shifrave të fundit që janë përditësuar n ...
Deputeti i PD për projektin 1 mld euro: Në tregun shqiptar janë 5 miliardë euro të ardhura nga kanabisi; ja pse rrezikohemi nga skenari grek

Deputeti i PD për projektin 1 mld euro: Në tregun shqiptar janë 5 miliardë euro të ardhura nga kanabisi; ja pse rrezikohemi nga skenari grek

Deputeti i PD-së, Florion Mima, i ftuar në emisionin ‘360gradë’ në Ora News, ka lëshuar një deklaratë të fortë lidhur me projektin 1 miliard euro të q ...
“Kasapi i Bosnjes”, Ratko Mlladiç dënohet me burgim të përjetshëm për gjenocidin e Srebrenicës

“Kasapi i Bosnjes”, Ratko Mlladiç dënohet me burgim të përjetshëm për gjenocidin e Srebrenicës

Ish-gjenerali serb, Ratko Mlladiç është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata Ndërkombëtare në Hagë për krimet në ish-Jugosllavi. Në seancën e zh ...
Shkarkoi dy zyrtarë të Hipotekave, ministrja Gjonaj: Të pastrojmë administratën nga parazitët

Shkarkoi dy zyrtarë të Hipotekave, ministrja Gjonaj: Të pastrojmë administratën nga parazitët

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një njoftim për median bëri publike dy rastet e abuzimit të zyrtarëve të Hipotekave në Tiranë e e Fier dhe shk ...
Paratë e hashashit, gazetarja e ekonomisë: Ka një mënyrë si mund të legalizohen, por duhet marrëveshje e re Rama-Basha

Paratë e hashashit, gazetarja e ekonomisë: Ka një mënyrë si mund të legalizohen, por duhet marrëveshje e re Rama-Basha

Gazetarja e ekonomisë, Aurora Sulçe ka deklaruar në emisionin ‘360 gradë’ në Ora Neës, kur po flitej për paratë se siguruara nga hashashi, ka deklarua ...
1 2 3 769 10 / 7681 POSTS
error: Content is protected !!