HOROSKOPI Archives - Politiko.al

Category: HOROSKOPI

1 2 3 8 10 / 72 POSTS
Horoskopi 01.02.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 01.02.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Emocione të reja për ata që janë në një marrëdhënie dhe vendosin ta formalizojnë atë. Venusi mbron lidhjet afatgjata dhe nxit marrëveshje mes ...
Horoskopi 31.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 31.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Venusi ndihmon Dashët e pavendosur për të reflektuar mbi të ardhmen e tyre sentimentale, por ata që janë në lidhje të qëndrueshme do të jetoj ...
Horoskopi 30.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 30.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Hëna e shfrenuar dhe Urani nuk janë më të mirët për shenjën tuaj dhe sot ju do përjetoni shumë konfuzion. Mos hezitoni të bisedoni me një mik ...
Horoskopi 29.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 29.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Do të jetë një e hënë e ngarkuar për shenjën tuaj, por jeta e dashurisë nuk do të preket, veçanërisht për marrëdhëniet e konsoliduara. Gjeni ...
Horoskopi 26.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 26.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Një fazë e re do të fillojë për ju, veçanërisht në një nivel sentimental dhe emocional. Nga sot, siguria do të rritet dhe kjo do të bëjë që mar ...
Horoskopi 24.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 24.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Sjellja juaj ndaj partnerit/es do jetë mjaft arrogante dhe kjo rrezikon një marrëdhënie që mund t’i prishet qetësia në çdo moment. Por për fa ...
Horoskopi 23.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 23.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Ditë çuditshme për çiftet, kontradiktat mund të zemërojnë partnerin/en tuaj. Megjithatë, Marsi është i favorshëm në shenjën tuaj dhe ju ndihm ...
Horoskopi 22.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi 22.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Jo gjithmonë dita e parë e javës sjell me vete mërzi dhe dembelizëm. Gjatë kësaj dite, Hëna do të hyjë fuqishëm në shenjën tuaj, duke ju dhur ...
Drejtori i AMF-së harxhon 8 milion lekë për një kafe të cilësisë së parë

Drejtori i AMF-së harxhon 8 milion lekë për një kafe të cilësisë së parë

Pas blerjes së një automjeti luksoz, arredimit modern të zyrës, tani radha vjen edhe për nje ekspres kafe. Të gjitha këto shpenzime luksi janë kryer n ...
Horoskopi 20.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Horoskopi 20.01.2018, shihni fatin që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Duket si një ditë e keqe që nga nisja me këmbën e gabuar, por në fund gjithçka do të përfundojë mirë. Nëse disa gjëra nuk ecin mirë me partne ...
1 2 3 8 10 / 72 POSTS
error: Content is protected !!