Category: E-TJERA

1 2 3 1,026 10 / 10260 POSTS
Fotot/ Një takim i pazakontë dhe një prani e pazakontë në 27-vjetorin e PD-së

Fotot/ Një takim i pazakontë dhe një prani e pazakontë në 27-vjetorin e PD-së

Në eventin e 27 vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, nuk kanë munguar surprizat. Nuk është fjala vetëm ...
Skandali / Gjykata i falsifikon vendbanimin për ta mbajtur në burg

Skandali / Gjykata i falsifikon vendbanimin për ta mbajtur në burg

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës rastin e një 22-vjeçari të arrestuar nga policia e Tiranës, vetëm, sepse po qëndronte te shkallët e një p ...
Shqiptari hidhet nga dritarja për t’i ikur policisë por thyen këmbën

Shqiptari hidhet nga dritarja për t’i ikur policisë por thyen këmbën

Një 38-vjeçar shqiptar në tentativë për t’i shpëtuar policisë në Itali është hedhur nga dritarja por ka thyer këmbën.   Shqiptari sëbashku me ...
Fotot/Një rikthim i rëndësishëm, seflie-t e Bashës me simpatizantët dhe këngëtari që performoi në 27-vjetorin e PD-së

Fotot/Një rikthim i rëndësishëm, seflie-t e Bashës me simpatizantët dhe këngëtari që performoi në 27-vjetorin e PD-së

Lulzim Basha ka publikuar një foto-album nga aktiviteti i celebrimit të 27 vjkeytorit të themelimit të PD-së gjatë ditës së sotme. Në foto, basha s ...
Statistikat, vendet ku studiojnë më shumë shqiptarët

Statistikat, vendet ku studiojnë më shumë shqiptarët

Çdo vit largohen nga Shqipëria 4 mijë deri në 5 mijë maturantë që zgjedhin të studiojnë jashtë për arsye të ndryshme. Po ku studiojnë më shumë shqi ...
Basha: Fundi i së keqes më pranë se kurrë, sot dita e vendimit të madh për demokratët!

Basha: Fundi i së keqes më pranë se kurrë, sot dita e vendimit të madh për demokratët!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, pas fjalimit të mbajtur sot me rastin e 27 vjetorit të themelimit të PD-së, ka vijuar ta mbajë lart dozën ...
Çfarë kërkon opozita, Alibeaj: Siç e tha dhe Presidenti 3/5 e votave për Prokurorin e Përgjithshëm

Çfarë kërkon opozita, Alibeaj: Siç e tha dhe Presidenti 3/5 e votave për Prokurorin e Përgjithshëm

Në lidhje me zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm, deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj është shprehur se opozita, njësojë siç tha dhe pr ...
Kryemadhi, urim PD-së me Ramën në “shënjestër”: Dhjetori ’90, mësim si rrëzohen diktaturat!

Kryemadhi, urim PD-së me Ramën në “shënjestër”: Dhjetori ’90, mësim si rrëzohen diktaturat!

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka uruar sot 27 vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike, si dhe i ka kujtuar thelbin e lëvizjes së dhjetorit pa ...
Çfarë u deklaroi policëve Arben Ndoka pas vrasjes së vëllait

Çfarë u deklaroi policëve Arben Ndoka pas vrasjes së vëllait

Policia e Lezhës shoqëroi një numër të madh personash, të cilët tashmë janë lënë të gjithë të lirë, në lidhje me vrasjen e Aleksandër Ndokës. Personat ...
Vrasja e Aleksandër Ndokës, edhe familja po bën hetimet e saj, gjen një gëzhojë në vendngjarje

Vrasja e Aleksandër Ndokës, edhe familja po bën hetimet e saj, gjen një gëzhojë në vendngjarje

Duket se krahas prokurorisë dhe policisë edhe familja Ndoka po bën hetimet nga ana e saj për të zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së premtes ku u ...
1 2 3 1,026 10 / 10260 POSTS
error: Content is protected !!