Foto/ Darka luksoze e qeverisë në Elbasan - Politiko.al

Foto/ Darka luksoze e qeverisë në Elbasan

Foto/ Darka luksoze e qeverisë në Elbasan

Ditën e sotme qeveria është zhvendosur në Elbasan. Në mesditë u mbajt mbledhja e Këshillit të Ministrave ndërkohë që më pas Rama dhe ministrat e kabinetit ishin të pranishëm në disa prej aktiviteteve të organizuara në këtë qytet.

Mbrëmjen e sotme, Rama së bashku me ministrat janë në një darkë e cila siç duket edhe në foto është goxha luksoze.

Nuk dihet se me kush e shoqëron Ramën në tavolinë por në foto shihet që ministrat Majko dhe Bushati shfaqen së bashku në të njëjtën tavolinë. Mësohet se darka po mbahet në një restorant në Labinot-Fushë.

COMMENTS

error: Content is protected !!