Luana Vjollca rikthehet për publikun me një projekt të ri - Politiko.al

Luana Vjollca rikthehet për publikun me një projekt të ri

Luana Vjollca rikthehet për publikun me një projekt të ri

Luana Vjollca, pas përfundimit të emisionit “Shiko kush luan” ka treguar për fansat se po merret me një projekt të ri. Mesa duket moderatorja seksi nuk rri dot larg vëmendjes dhe mediave ndaj ka lajmëruar për klipin e saj të ri.

Megjithëse nuk e përmend se do bëjë këngë, fakti që në Instastory ka publikuar kanalin e saj në YouTube dhe shkruan që “Gjëra të reja do vijnë së shpejti” do të thotë se ajo po përgatitet për një këngë.

COMMENTS

error: Content is protected !!