Koncerti i Elvanës/ Ledina Çelo nisi sherrin, përfshihet Besa dhe Rozana Radi - Politiko.al

Koncerti i Elvanës/ Ledina Çelo nisi sherrin, përfshihet Besa dhe Rozana Radi

Koncerti i Elvanës/ Ledina Çelo nisi sherrin, përfshihet Besa dhe Rozana Radi

Koncerti i Elvana Gjatës ka marrë shumë vëmendje dhe kësaj radhe ka “plasur” dhe një sherr mes kolegeve këngëtare.
E para që e nisi ishte Ledina Çelo e cila bëri një postim ku akuzonte Elvanen se po këndonte playback.

Ndërkohë, ishte Besa Kokdhima ajo që ja kthu me të njejtën monedhë Ledinës në InstaStory duke pohuar se i gjithë koncerti ishte ‘live’. Por gjithë këtë Besa e bëri në anglisht. Dhe si duket kjo ka irrituar Rozana Radin, e cila shprehet përmes një postimi në InstaStory se ata që s`dinë të lidhin dy fjalë në shqip kanë filluar të bëjnë si anglezë e amerikanë.

COMMENTS

error: Content is protected !!