Ish-banorja e Big Brother rikthehet me Fatjonin? - Politiko.al

Ish-banorja e Big Brother rikthehet me Fatjonin?

Ish-banorja e Big Brother rikthehet me Fatjonin?

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “BB”  krijoi një lidhje me Fatjonin. Por edhe pse historia e tyre përfundoi, mesa duket Xhensila ka nostalgji për të shkuaren. Në profilin e saj në Instagram ka postuar një video ku duket me një gotë vere në dorë dhe në sfond është kënga ‘Më fal’ e Elvana Gjatës.

ëtë video Xhensila e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Për cilin F jeni duke pirë?!” E duke qenë se po afron dita e të dashuruarve, ndoshta edhe Xhensila po rikujton edhe njëherë lidhjen e saj të dashurisë me Fatjonin. 

COMMENTS

error: Content is protected !!