20-vjetori i “Top Albania Radio”, London Noor në hapat e gjyshit - Politiko.al

20-vjetori i “Top Albania Radio”, London Noor në hapat e gjyshit

20-vjetori i “Top Albania Radio”, London Noor në hapat e gjyshit

Në 20-vjetorin e “Top Albania Radio”, trashëgimtarja Sara Hoxha, ka postuar një foto në  profilin e sajnë ‘Instagram’ të djalit të saj.

Foton e ka shoqëruar me një mbishkrim ku flet e ëndrrën e Dritan Hoxhës e cila po trashëgohet edhe nga më i vogli i familjes, London Noor.

Në foto duket djali i Sarës, i cili pozon për festën e 20-vjetorit të “Top Albania Radio”.

“Kur ishim të vogla unë dhe Lori shihnim sesi babai ynë ndiqte ëndrrën e tij në “Top Albania Radio”.

 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë,” thuhet në postimin e sars.

 Top Albania i nisi transmetimet e para më 14 shkurt të vitit 1998.

COMMENTS

error: Content is protected !!