Sara Kapo për klipin e ri: Më vjen turp se jam shqiptare dhe nuk këndoj dot shqip - Politiko.al

Sara Kapo për klipin e ri: Më vjen turp se jam shqiptare dhe nuk këndoj dot shqip

Sara Kapo për klipin e ri: Më vjen turp se jam shqiptare dhe nuk këndoj dot shqip

Sara Kapo ka qene ftuar ne “Rudina” në tv Klan ku ka folur për kengën e saj të re “Watching you”.

Mes adrenalinës,  çmenduria, sensualitetit dhe vërtetësis në atë klip Kapo shprehet se ka diçka për të cilën i vjen turp.

Ajo ndihet e turpëruar sepse është shqiptare edhe e ka të vështirë të këndojë shqip.

 “Më vjen shumë turp nga vetja, por e kam të vështirë të këndoj shqip, duke qenë se kam 9 vite që kam bërë shkollën e mësimin në anglisht. Nuk është se jam krenare për këtë, por edhe e RNB si rrymë muzikore është e vështirë ta krijosh në shqip’’- u shpreh ajo.

COMMENTS

error: Content is protected !!