Kryemadhi dhe Basha kafe para protestës, shoqërohen nga ish-politikanët - Politiko.al

Kryemadhi dhe Basha kafe para protestës, shoqërohen nga ish-politikanët

Kryemadhi dhe Basha kafe para protestës, shoqërohen nga ish-politikanët

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI-së,  Monika Kryemadhi kanë zhvilluar një takim te “Rogner” ditën e sotme.

Siç duken të foton e siguaruar nga Opinion.al, Basha dhe Kryemadhi janë të shoqëruar nga bashkëpunëtorët Fatmir Mediu i PR, Jemin Gjana (PD), si dhe nga ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani.

Protesta e 27 janarit i ka bërë bashkë krerët e partive politike me ish-politikanët për të diskutuar në lidhje me atë çfarë pritet të ndodhë.

 

COMMENTS

error: Content is protected !!