'Kënga Magjike' e mbushur me balada, kjo është këngëtarja më e dëgjuar në ‘Youtube’ - Politiko.al

‘Kënga Magjike’ e mbushur me balada, kjo është këngëtarja më e dëgjuar në ‘Youtube’

‘Kënga Magjike’ e mbushur me balada, kjo është këngëtarja më e dëgjuar në ‘Youtube’

“Kënga Magjike” e këtij viti është e mbushur plot me balada, si gjithmonë kushtuar dashurisë.

Ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, Çiljeta Xhilaga, Anxhela Peristeri, Fifi, Elhaida Dani, Samanta, Blerina Braka…etj,  kanë sjelllë balada  shumë të këndshme, të cilat kanë arritur miliona klikime në youtube.

Deri më tani, balada më e dëgjuar dhe e komentuar është ajo e “Fifit”, e titullin “Zhurmë”.  Kënga e Fifit ka arritur 2.9 milion shikime në Youtube, duke zënë vendin e parë.  Mbetet për t’u parë nesë në mrëmje se kush do fitojë çmimin e madh./Politiko.al/ 

COMMENTS

error: Content is protected !!