Uragani ‘Irma’ shkatërron shtëpinë e modeles shqiptare dhe aktorit të njohur. Ja sa kushton - Politiko.al

Uragani ‘Irma’ shkatërron shtëpinë e modeles shqiptare dhe aktorit të njohur. Ja sa kushton

Uragani ‘Irma’ shkatërron shtëpinë e modeles shqiptare dhe aktorit të njohur. Ja sa kushton

Uragani ‘Irma’ ka shkatërruar shtëpinë e modeles së njohur shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman.

Almeda dhe Tolgahan, një vit më parë blenë dy shtëpi, një në Miami dhe një në Los Angeles, ku edhe kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre,  në shkurt të këtij viti.

Sipas mediave turke, vetëm një javë më parë, aktori ka investuar edhe për dy shtëpi të reja po në Miami, njëra me vlerë 385 mijë dollarë (në provincë) dhe 210 mijë dollarë për shtëpinë e dytë.

Por aktori turk, është shprehur për mediat vendase se e rëndësishme është të mos ketë dëme në njerëz, pasi fundja dëmet materiale rikuperohen sërish.

 

COMMENTS

error: Content is protected !!