Shqiptarja e talentuar në duet me divën Jennifer Lopez - Politiko.al

Shqiptarja e talentuar në duet me divën Jennifer Lopez

Shqiptarja e talentuar në duet me divën Jennifer Lopez

Këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha ka bërë për vete me zërin e saj një numër të madh fansash. Dëshira  më e madhe e këngëtares ka qenë të takohej më Jennifer Lopez. Por fati kishte rezervuar për shqiptaren diçka edhe me të madhe.

Rexha ishte pjesë e njërit prej koncerteve të Lopez dhe atje pati mundësinë që ta takonte, ajo që bëri më pas JLO e surprizoi  Bebe-në. Të dyja, së bashku dhe me DJ e famshëm Stevie Mackey kanë kënduar këngën “In the name of love” të Bebe Rexhës. Dueti është filmuar dhe është shpërndarë më pas në të gjitha rrjetet sociale.

 

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

COMMENTS

error: Content is protected !!