Ruçi takim "kokë më kokë" me krerët e Grupeve Parlamentare - Politiko.al

Ruçi takim “kokë më kokë” me krerët e Grupeve Parlamentare

Ruçi takim “kokë më kokë” me krerët e Grupeve Parlamentare

Kreu i Grupit Parlamentar Gramoz Ruçi ka mbledhur sot në orën 18:00 Krerët e Grupeve Parlamentare të LSI-së, PD-së dhe të PS-së.

Mësohet se mbedhja e kryetarit të Kuvendit Gramooz Ruçi me kreun grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kreun e Partisë Demokratike Edmond Spahon dhe me kreun e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasilin po mbahet me duar të mbyllura.

Ditën  e nesërme, në seancën parlamentare të orës 11:00 do të miratohet përbërja e 8 komisioneve parlamentare.

COMMENTS

error: Content is protected !!