Pas dasmës se Marinës, reagon Lori Hoxha: Mos ma përmendni emrin... - Politiko.al

Pas dasmës se Marinës, reagon Lori Hoxha: Mos ma përmendni emrin…

Pas dasmës se Marinës, reagon Lori Hoxha: Mos ma përmendni emrin…

Lori Hoxha tërhoqi vëmendje me mënyrën se si ishte veshur në dasmën e Getit dhe Marinës. Ajo u paraqit me një fustan të zi dhe sipas disa medieve është komentuar se kjo ngjyrë nuk është e përshtatëshme për dasmë.

Me anë të një foto në Instastory Lori ka treguar se  “ngjyra e zezë është gjithmonë një opsion i sigurt”.  “Stylecaster” shkruan se e zeza është gjithmonë shumë shik dhe klasike dhe se mund të vishet në dasmë njësoj si në shumë evente të tjera.

Me një shënim mbi foton e publikuar Lori ka kërkuar nga media që mos ta përmendin më në lajmet e tyre “Ju lutem jini aq të sjellshëm sa mos ma përmendni emrin në lajmet tuaja të dobëta. Janë të mërzistshme, fyese dhe sinqerisht të vjetra”.

COMMENTS

error: Content is protected !!