Marina Vjollca reagon për herë të parë pas martesës me Getoar Selimin - Politiko.al

Marina Vjollca reagon për herë të parë pas martesës me Getoar Selimin

Marina Vjollca reagon për herë të parë pas martesës me Getoar Selimin

Marina Vjollca ka reaguar sot për herë të parë virtualisht, pas dasmës së tre ditëve më parë që bëri bujë në të gjitha mediat.

Marina ka publikuar disa foto nga momentet më pikante të dasmës me bashkëshortin e saj Getoar Selimi.

Çifti ngjan përrallor dhe tejet i lumtur. Sapo moderatorja ka ndarë publikisht fotot me miqtë e saj virtual, ka marrë urimet më të përzemërta nga ndjekësit.

 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

COMMENTS

error: Content is protected !!