Marina bënë bashkë “Klan” dhe “Top Channel”, dy drejtueset marrin vallen - Politiko.al

Marina bënë bashkë “Klan” dhe “Top Channel”, dy drejtueset marrin vallen

Marina bënë bashkë “Klan” dhe “Top Channel”, dy drejtueset marrin vallen

Ndryshe nga dasma e Besit dhe Xhensilës që “bashkoi” dy forcat politike duke bërë që Monika Kryemadhi dhe Erjon Veliaj të kërcenin së bashku, në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë “bashkuar” dy kanalet më të ndjekura në Shqipëri “Klani” dhe “Top Channel”

Në dasmën e bukuroshes Marina ndër të tjera ishin të ftuar Vjollca Hoxha presidentja e Top Media dhe bashkëshortja e Aleksandër Frangajt, Alba Frangaj. Vallja kosovare i ka bërë të dyja zonjat të ngrihen në vallen e hapur nga znj.Hoxha e ndjekur nga znj. Frangaj dhe në mes të saj kërcente Lori Hoxha me opinionistin e “Top Show”, Ervin Kurti.

Videoja është publikuar menjëherë në instagram, dhe ka tërhequr vëmendje.

 

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho) on

COMMENTS

error: Content is protected !!